You are here: Home1 / Benshaw Express2 / Parts & Accessories3 / Soft Starter Parts & Accessories4 / Disconnect Components5 / BISCR8802630 880A, 2600V, SCR service pack – Qty of 2, 2 Pin Connector...
BISCR8802630 880A, 2600V, SCR service pack - Qty of 2, 2 Pin Connector for MX Series Cards
Extended Part No: BISP-LV-SCR880-2630
Part No: 2010424
Related products
  • SG Series Low Voltage Drive 2 Meter Remote Cable
    Extended Part No: VFD-2M-RE-CABLE-SG
    Add to cart Show Details
  • Surge Suppressor (120VAC)
    Surge Suppressor (120VAC)